O nás – Advokátní kancelář Jičín

O NAŠÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Advokátní Kancelář Václav Pícha

Naše advokátní kancelář byla založena v roce 2015 Mgr. Václavem Píchou v Praze, kde úzce spolupracovala s Advokátní kanceláří Stránský a partneři.

Od roku 2017 působí naše kancelář v Jičíně a poskytuje právní služby v rámci Královehradeckého kraje a nadále i v hlavním městě Praze, v případě potřeby též na celém území České republiky.

Při poskytování právních služeb dbáme především na profesionalitu a osobní přístup ke každému z našich klientů. Zásadní je pro nás poskytnout klientovi právní službu s důrazem na jeho zájmy a potřeby, srozumitelnou formou a při rozumné míře nákladů. Z našich zkušeností víme, jak nezbytné je zabezpečit pro klienty ochranu jejich práv, zájmů i majetku a současně potřebnou diskrétnost.

Právní služby poskytujeme v českém a anglickém jazyce a jsme schopni zajistit či zprostředkovat související služby notářů, exekutorů, daňových a finančních poradců, soudních znalců a tlumočníků.

SEZNAMTE SE S NAŠÍM TÝMEM

Náš Tým

Mgr. Václav Pícha

Advokát

ev. č. ČAK 16416

V advokacii působí od roku 2011, nejprve v rámci advokátní kanceláře Stránský & Partneři a od roku 2015 jako samostatný advokát.

Datová schránka: i257a8w

picha@akpicha.cz

Mgr. Jaroslav Vích

Advokát

ev. č. ČAK 21139

V advokacii působí od roku 2020, nejprve jako advokátní koncipient naší advokátní kanceláře, ve které od roku 2018 vykonával praxi při studiu práv a od roku 2024 jako advokát.

vich@akpicha.cz

Volejte +420 728 288 288 nebo pište na info@akpicha.cz